Katy Perry - Hot N Cold lyricsArtists: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #Lyrics > K > Katy Perry

Katy Perry - Hot N Cold


You change your mind
Like a girl changes clothes
Yeah you P.M.S
Like a bitch (chick)
I would know
And you over think
Always speak cryptically
I should know
That you're no good for me

(CHORUS)
Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight we break up
We kiss we make up

You, you don't really wanna stay no
You, but you don't really wanna go o
You're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down


We used to be
Just like twins
So insync
The same energy
Now's a dead battery
Used to laugh
About nothing
Now you're plain boring
I should know
That you're not gonna change

(CHORUS)
Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight we break up
We kiss we make up

You, you don't really wanna stay no
You, but you don't really wanna go o
You're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down

(BRIDGE)
Someone call the doctor
Got a case of love bi polar
Stuck on a roller coaster
And I can't get off this ride...

You change your mind
Like a girl changes clothes

(CHORUS)
Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight we break up
We kiss we make up

You're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight we break up
We kiss we make up

You, you don't really wanna stay no
You, but you don't really wanna go o
You're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down

Rating: 4.6/5 (653 votes)

Top songs by Katy Perry

  Katy Perry - Hot N Cold
  Katy Perry - I Kissed A Girl
  Katy Perry - California Gurls
  Katy Perry - Teenage Dream
  Katy Perry - Lost
  Katy Perry - My Own Monster
  Katy Perry - Broken
Comments (109)
What do you think about this song?
i very like this song she a very fun

mia (new york 19.01.2013)

I love katy perry *** me please

justin bieber (la habra california 25.05.2011)

I love this song so much i love u

ashley lopez (la habra CALIFORNIA 25.05.2011)

I love this song

(norway 03.08.2010)

po ca gjuhe flisni ju mi,se mezi po e kuptoj,shkruani me qarte nqs ka mundesi

milanistja (albania 04.06.2010)

katy perry,i like you very much,kiss way

milanistja (albania 04.06.2010)

fake you

Ewelina4ka (Lithuania 22.04.2010)

ne hamam xhenet djellz blerte pse po reni se mehmeti eshte ma i miri po pi u vjen inati qe mehmeti eshte ma i mire une pe di se kush je ti blerte djellze edhe xhenet mehmeti esht e ma i miri

selvete musolli 3/6 meto barjaktari 201 sokol debr (kosove-prishtine 02.01.2010)

ne hamam xhenet me vet se a u shtri esmeri naj here ne spital se mehmeti eeshte ma i miri juve krejteve pi o vjen inati se mehmeti eshte ma i miri me vet se esmeri a u shtri naj here ne spital mehmeti edhe nermini jane me te miret e jo esmeri ali ezo po krejte po vdesni cofni gerdhini nga inati se mehmeti eshte ma i miri

selvete musolli 3/6 meto barjaktari 201 sokol debr (kosove-prishtine 02.01.2010)

seriali me i keq ka qe aci hayat por me i miri eshte vitet e humbura nuk e di pse thojshin qe eshte mi i bukuri mehmeti por mua me i bukuri eshte esmeri dhe jo mehmeti budallai une keshtu e quaje mehmeti esmeri eshte mi bukur ne bote dhe me i forti mehmeti eshte ne filem po jashte filmin eshte nja budalla fare eshte i smu a u shkri naj here ne spital ose ne ambullance aa

xheneta (austria 02.01.2010)

na falni po seriali me i mire ne bote ka qene aci hayat edhe eshte .Djellza emrin e vertet nuk e ka djellza po naime eshte ne klasen 5/5 shkolla meto barjaktari

selvete musolli 3/6 meto barjaktari (prishtine 02.01.2010)

njehere e degjova kete kenge edhe me pelqeu shume dhe desha tia shikoja tekstin por me poshte e shivo dhe e pash qe duhet te shkruaj diqka per te kjo kenge me pelqen shume e dua shume per te tjeret jo mese shumti me pelqen kjo kenge se sa kenges e aci hayat ato jane te keqija kur i degjova plasa duke qeshur me te keqija kenget jane aci hayat nuk me pelqejne fare tung

djellza (prishtine 02.01.2010)

mehmeti eshte ma i mire qka si aj kur na ka thane mesuesja e anglishte me vizato aktorin e preferuar edhe mi a ba pjeset e trupit e kom ba kennani edhe nalte e kum shkrujte mehmet kosovari kume shkrujte mehmet kosovari-kenan imirzaloglu ma i mrekullushmi ne bote per te i boj nikat qe Oj Selvete ku me hi aa une e shkrujta ermal fejzullahu nuk te mbaj inat po aty dule mehmet kosovari kur i mshova mbeta gojehapur,une jam kenan imirzaloglu edhe jam ma i mire me mu nuk krehesohet kurkush e kum dashte nerminin vajkzen me te mire per mu ,hej ju qe po folni keq per jeten e hidhur po ju vjen ineti jeta e hidhur eshte seriali ma i mire ne bote esmeri eshte budalll iii qe

selvete musolli 3/6 meto barjaktari (kosove 02.01.2010)

mehmeti eshte ma i mire me pa ate eshte nje knaqesi e madhe shume madje ta hanksha zemeren sa i mire je o kenan krejte bota te dojne per ty krejte klasa jina m***h qe me fol mrekulli per ty ama qikjo eshte e vertet qe une jam tu shkrujte selvete 3/6 e ka shoqe me te ngushte nerminin a prej shokeve kenanin

selvete imirzaloglu (turqi 02.01.2010)

skenderbeu ka luftu per mu e kum dashte nerminin vejzen ma te mire per mu e dhajne krejte bota bre une jam ma i mire mos shkruni keq per mu se ju qkyej gojen bre selvetja meson mire eshte te mesuesja f.hoxha shkolla meto barjaktari klasa 3/6

kenan (turqi 02.01.2010)

une jam ma i mire

KENAN (Turqi 02.01.2010)

aci hayat eshte seriali me i mrekullushem ne bote ate e shikonin e gjithe bota me jeten e hidhur krejte bota ka luftu edhe kenget i ka te mrekullushem ate e dojne te gjithe me jeten e hidhur nuk krahesohet askush per te mesojne krejte se aj eshte seriali me i mrekullushem ku ka njerze kafsh qe eshte natyre per jeten e hidhur i kane gjijte fishezjaret se a kane dite kush eshte seriali me i mrekullushem ne bote ta kisha pas imellen e jetes se hidhur d.m.th te kenanit i kishe p a edhe nikat per te edhe imellen e kam bere per te krejte jeten e dhajne per te ata qe shkrujne keq per te plasin prej inati sidomos verona ajo esjte e padisplnuar e keqe e pabindur e o jeta e hidhur ta hanksha zemren se sa e mire je te lumte

Selvete (Prishtine-Kosove 01.01.2010)

ky djali qe ka shkrujte keq per ty ka pune me mu mos u shqeteson se ju ja kalani gjithe betes edhe aci hayat nuk e di gjyshe e kan qite qate kenge per jeten e hidhur por ni here e ngova plasa duke qeshur se sa keq e kan qite qate kenge i shte e smut e shpithur e keqe etj a per ju kenga ishte e manitshme nuk di qka me fol se ishte e manitshme nuk kam pare kenge se ju ishte fantastike nuk kam degjuare ma te mire se kjo tung ju uroj vitin e ri

verona (prishtina 01.01.2010)

kjo kenge eshte anglishte dhe eshte e smut a u shtri najhere ne spitale bre se aci hayat 9% ma e mire se qikjo kurkush nuk krahesohet me jeten e hidhur qikjo kenge katy perry eshte e smut krejte bota e kane ba perambulanse ok tung

Musli (prishtina 01.01.2010)

mua me se shumti me pelqen refreni i kengese e dua shume kete kenge me se shumti gjithmon e ngoj se me pelqen shume dhe dua te them diqka urime viti e ri

djellza (prishtina 01.01.2010)


    More comments >>>


Your name:
Where are you from?
Comment:
Please enter the code:
 


Most popular lyrics of this week

1. (1) Aleck Bovick - Gusto Ko Ang Nota
2. (6) The Diplomats - Hey Ma (remix)
3. (5) Straight Gate Mass Choir - I'll Praise
4. (4) Eagles - Ol' 55
5. (2) Zaidi Buluh Perindu - Juwita
6. (9) Plantashun Boiz - Don't You Know
7. (7) Sandra Crouch - Oh Magnify The Lord
8. (3) The Company - I Got Caught Dancing Again
9. (35) Landser - Rebell
10. (10) Larry Trotter - Blessing Me
11. (11) Miami Mass Choir - It Is For Me (what God Has 4 Me)
12. (19) Elder William E. Atkins - Lord I Tried
13. (51) Johnny Rebel - Keep Workin' Big Jim
14. (41) Hymn - I Am On The Battlefield For My Lord
15. (15) Passe-partout - Bedon Bedondaine
16. (24) David Kramer - Stanley En Die Koei
17. (49) Allowyn Price - Great And Awesome
18. (27) Lena Philipsson - Han Jobbar I Affär
19. (8) Hot Banditoz - Veo Veo
20. (61) Nora - Desa Tercinta


Top songs
Recently added song lyrics

Heza - Deserto
Nestor Feijoo - Quien Da Mas
Portnoy - 68 Flowers
Earwig - Sleep With Me
Sylvie Vartan - Je Crois Qu'il Me Rend Fou
Dominique A. - L'un Dans L'autre
Olavi Uusivirta - Sininen Huvimaja
Pino Daniele - A Testa In Giù
Dilaila - Quadro Surreale
Later Days - Ment To Be
Freedy Johnston - Sincere
Alexis On Fire - No Transitory
Gianna Morandi - Io Sono Un Treno
Meat Loaf - Bad For Good
Povia - Fiori
Dario Moreno - Tout L'amour Que J'ai Pour Toi
Mia Martini - Va A Marechiaro
Tronic - Punkirock
Full Scale - Download The Destruction
Peps Persson - Oh! Boy


More...Lyrics

Katy Perry - Hot N Cold and all other song lyrics on this site are property and copyright of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All song texts are personal interpretations of real songs and has no concern to the original texts. All music videos are from Youtube. We don't have any video on our server, this is only an automatic search for videos hosted on Youtube. If you like the song, please buy relative CD.

paroles song text zodziai versuri klipas letra dalszöveg liedertexte paroles letras musicas teks lagu lyrics versuri letra teksti laulusonad mp3 dalszöveg download lirik müzik zeneszöveg teksto zene dziesmu
Contact us    Privacy Policy    Terms of Use